Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /modules/mod_bootstrapnav/helper.php on line 77
 • PL Slajd 1

  Używane piece i maszyny piekarnicze

  Oferujemy używany i wyremontowany sprzęt, który nie odbiega jakością , a wyróżnia się ceną.

 • Firma istnieje od 1998 r.

  Dziękujemy, że zainteresowali się Państwo naszą firmą i mamy nadzieje, że znajdą tu Państwo wiele interesujących informacji. 

  Firma P.H.U. BRAP istnieje od 1998 roku i zajmuje się kompleksowym wyposażeniem zakładów piekarskich i cukierniczych w maszyny i urządzenia produkcyjne.

 

 • Na początku...

  ...funkcjonowania firmy działalność nasza ukierunkowana była na import używanych pieców, maszyn, urządzeń piekarsko-cukierniczych z Niemiec i ich sprzedaż pośrednikom w Polsce. 

  W roku 1999 firma BRAP przeniosła się do zakupionego wcześniej zabytkowego browaru Tarnowskich w Tarnobrzegu mieszczący się przy ul. Jachowicza 12. Część obiektu została zagospodarowana na potrzeby biura, magazynów i serwisu.

 • 20 lat doświadczenia

  Duże zaplecze warsztatowe i magazynowe pozwoliło nam na rozpoczęcie renowacji sprowadzanych przez nas pieców, maszyn i urządzeń piekarsko-cukierniczych.

  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, przeszkolonemu personelowi, firma nasza oferuje sprzęt spełniający obowiązujące normy, przepisy bhp oraz sanitarne.

  Na wszystkie wyremontowane urządzenia firma udziela gwarancji.

   

 • Profesjonalne maszyny piekarnicze

   

  Zaufało nam już wielu klientów i dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi były na jak najwyższym poziomie.

  Nasze wyremontowane piece i maszyny pracują nie tylko w Polsce, ale również w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Egipcie, Słowacji, Rosji, Białorusi, Litwie, Łotwie oraz na Ukrainie.

   

  Mamy nadzieję, że również i Państwo dołączą do grona naszych zadowolonych klientów.

 

 Renowacja

 

 Naprawa

 

 Czyszczenie

 

 

 

 Przegląd

 

 

 

 Import

 

 

 

 Sprzedaż

 

 

Uzupełnij to pole.

Uzupełnij to pole.

Uzupełnij to pole.

Uzupełnij to pole.

Przepisz kod z obrazka
Przepisz kod z obrazka
Invalid Input

    Tel/fax:
    +48 (15) 823-15-81

    E-mail:
    biuro@brap.pl

    Adres:
    ul. Jachowicza 12, 39-400 Tarnobrzeg